| adyzds a întrebat:

Salut.S-au afisat listele cu stundetii acceptati pentru camin de la facultatea de informatica din iasi.Pe lista admisilor la facultate eu am fost pe locul 125. Au fost acceptati la camin 39 baieti (ultimul fiind pe locul 106) si 25 fete(ultima fiind pe locul 141).In total ar fi 19 persoane peste mine, insa nu vor toate camin. Am vreo speranta sa intru la camin? DAca nu ce sa fac? eu speram din suflet sa intru.

1 răspuns:
| Avon053 a răspuns:

Suna la inspectoratul judetean Iasi sau cauta pe site-ul lor oficial si sigur o sa vezi acolo!