| Andrei900Boss a întrebat:

Salut.

Sa plec cu uber sau cu taxi? Uber zice
Limuzine șofer sau taxiuri, dar nu e ca la taxi de ce? Adica e ca un fel de bodyguard VIP dar zice Uber adica cum ar fi sa angajez un sofer, deci e fake uber, adica cum e bine sa plec cu taxi sau cu uber? Am fost in taxi dar cu uber nu. Asa ca plec o data cu uber. Am aflat ca platesc comision adica pe Taxi real plec cu 10 lei si pe masina de Uber 16.86 sau nu stiu cat.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! Pentru limba romana apasati tasta 1.

Bula
| Bula a răspuns:

Te rog sa traduci in romaneste, fiindca nu se intelege nimic din ce ai scris!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu s-a inteles absolut nimic din ce ai scrie, coerenta zero

| Andrei900Boss explică (pentru suntserios):

Scuze ca am spus coerent, dar am spus daca e o diferenta de uber sau taxi.

| Andrei900Boss explică (pentru suntserios):

Adica gata ma urc in masina la uber dar nu stiu daca e tigan sau ma rog, ca asta am spus daca e o diferenta si de comisoanele de asteptare cum e la taxi dar daca nu gasesc fac comanda de masina uber.

| Krax256 a răspuns:

Deci pompa, deci ventilu', deci stii ce deci vreau sa zic, care deci cand la limba la romani e nasol. Si deci e praf si cald si mama numai unul. Sper ca ai prins ideea.

| Andrei900Boss explică:

Sau plec cu necunoscuti? ca nu e ca la Taxiuri. sunt Masini negre albastre limuzine etc...