| maddog95 a întrebat:

se potrivesc piesele din configuratia urmatoare? si daca nu imi puteti preciza care sunt acelea, placa de baza si memoriile ram sunt deja achizitionate deci in functie de ele daca aveti recomandari.Multumesc!
AMD Athlon II X2 270 Dual Core, 3400MHz, 2MB, socket AM3, Box
Placa video Gigabyte GeForce GT 630 2GB DDR3 128-bit
Placa de baza Asrock N68-GS3 UCC, socket AM3
Memorie Corsair 4GB, DDR3, 1600 MHz
Sursa ATX Delux 450W
HDD Seagate Barracuda 250GB, 7200rpm, 16MB, SATA 2

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Nu vad probleme de compatibilitate
da' sursa aia... ia-ti si tu un delux macar de 500 (in cazul in care pe viitor vrei sa-ti faci un upgrade sa nu schimbi si sursa) asta daca nu cumva cea de 450 vine la pachet cu carcasa