| AurelianStochițoiu97 a întrebat:

Salut, se prinde wireless pe Reteaua AKTA? Iti trebuie ceva ca sa prinzi Wireless pe Reteaua Akta Internet?

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Pai daca ai wireless nu-ti mai trebuie nimic dar depinde pe ce distanta prinde ca sunt unele wirelles-uri care prind pe 100 de metri si costa putin sau sunt altele care prin pe 500-6000m si costa mai mult dar cu cat esti mai aproape de cel de la care iei semnalul de la internet cu atat viteza iti este mai buna si da poti sa prinzi semnal in reteaua akta internet

1 răspuns:
| Scherimuvi a răspuns:

Pai daca ai wireless nu-ti mai trebuie nimic dar depinde pe ce distanta prinde ca sunt unele wirelles-uri care prind pe 100 de metri si costa putin sau sunt altele care prin pe 500-6000m si costa mai mult dar cu cat esti mai aproape de cel de la care iei semnalul de la internet cu atat viteza iti este mai buna si da poti sa prinzi semnal in reteaua akta internet
sall