| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac? Am depus dosaru de somaj plus diploma de absolvire pe 31 iulie si doamna care mi-a facut dosarul a zis ca primii bani imi vor intra in cont pe 17 august. Inteleg ca a fost minivacanta asta si ca pe 17 nu s-a lucrat dar ce fac daca nu imi baga banii pana la urma?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Sfatul meu este sa te duci unde ai depus dosarul si sa le explici situatia si ce s-a intamplat ca sa nu ai surpriza neplacuta ca au gresit contul sau altele.