| AlexBombaRusa a întrebat:

Salut,stie careva cate playlisturi poti face pe Youtube?

6 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Infinite, dar in prima zi când au făcut cei de la Youtube posibilitatea de a face play-list-uri mai de mult in urmă cu vreo 20 ani aproximativ ei greșiseră ceva, de exemplu dacă eu imi făceam un play-list cu numele ROCK nimeni de pe planeta nu mai putea să facă un play-list exact cu acest nume
asa ca eu am fost primul in primele zile câteva zile să zicem 2 săptămâni care luasem foarte multe nume din astea interesante cum ar fi
Rock
desene animate
manele
opera
electroica
crestini
si multe altele, si am incercat si au incetrcat si altii să facă play-list-uri cu aceste nume dar nu mai puteau ma refer de pe calculatoare fiferite din locatii diferite cu ip-uri diferite cu sisteme de operare diferite cu useri diferiti cu conturi diferite tot nu mergea.
pe atunci dacă apucai să iei un anumit nume erai bioer nimeni pe pleantă nu putea să mai aleagă acel nume.
Dar acum au remediat problema si gata poti sa faci o gramada de play-list-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câte vrei, eu am vreo 9 pe contul acesta. happy

| AlexBombaRusa explică:

Pai nu un playlist gen cu muzica, eu am un canal de Youtube pe care postez shorturi cu fotbal si am vrut sa creez cate un playlist pentru fiecare nationalitate si am facut vreo 5-6 si nu mai puteam

| 777sebi a răspuns:

Oricâte vrei tu

| sen0rita a răspuns:

Salut, poti face un infinit de playlist-uri pe yt

| clasa8aamsosit a răspuns:

Salut, poți face un număr infinit de playlisturi pe YouTube și poți pune 5000 de videoclipuri pentru fiecare playlist.