| Aly07 a întrebat:

Stie careva cu ce program pot decupa o poza, adica sa i'au doar o anumita parte din aceasta, daca se poate si un link de unde l'as putea downloada ar fi excelent.
Multumesc mult celor care ma ajuta happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma găsit un asfel de program pe http://www.panalu.net/, arata si cum faci, poți sa ei o persoana din o fotografie si să o introduci in alta fotografie

| Mejustme a răspuns:

Photoscape le poti edita si le poti si decupa.Eu il folosesc

| yumii a răspuns:

GIMP 2. happy, se poate si cu photoshop, dar e mult prea complicat ^ ^