| Daniel_Dan_1997 a întrebat:

Salut știe careva vreun site de unde pot cumpăra, Meni Core Soft sau Optifree, sunt soluții dezinfectante pentru lentile de contact, am căutat pe net si nu găsesc?

Răspuns Câştigător
| AndreiWeisz a răspuns:

Eu folosesc SoloCare, dar nu pentru ca e vreo preferinta personala, pe-asta am gasit-o mai mereu. Eu comand de obicei de pe lens.ro, incearca acolo la categoria "solutii", poate gasesti si ceea ce cauti tu. De obicei in cam 2 zile iti ajunge pachetul.

3 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Dar de ce sunt alea mai bune ca restul? Port si eu lentile de contact, de-aia intreb.

| Daniel_Dan_1997 explică (pentru AndreiWeisz):

Eu nu mă pricep deloc am primit lentilele acum 3 zile și rămân fără soluție, i-am spus lu doamna doctora să-mi spună ce soluție... Si mi-a spus să întreb la clinica de unde le am loat, doar astea 2 mi-au spus, tu ce soluție folosesti?

| AndreiWeisz a răspuns (pentru Daniel_Dan_1997):

Eu folosesc SoloCare, dar nu pentru ca e vreo preferinta personala, pe-asta am gasit-o mai mereu. Eu comand de obicei de pe lens.ro, incearca acolo la categoria "solutii", poate gasesti si ceea ce cauti tu. De obicei in cam 2 zile iti ajunge pachetul.