| Marian_Marian_1978 a întrebat:

Salut stie cine unde gasesc sa cumpar placa video de laptop Dell latitude e 5420 i5 noua sau second hand ast raspuns la dumitruion931@yahoo.ro sau aici multumesc ma refeream la un site online?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Firma Madd Computers din Cluj este sepecializat pe produse Dell.
Au filiale si in alte orase din tara.
Contacteaza-le:
http://www.pcmadd.com/contact

| Celcareajuta a răspuns:

Placa video este integrata pe placa de baza si nu se poate schimba. In general la laptopuri nu se poate schimba placa video, un upgrade care este foarte facil la laptopuri. Sa iei o placa de baza noua e destul de scumpa asa ca mai bine schimbi laptopul