| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, stie cineva cum poti asculta melodii de pe Youtube fara sa primesti reclame?
Ma refer ca, este ceva aplicatie ce-ti permite asta?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Youtube Vanced.

| Violleta2022 a răspuns:

Te abonezi la Google Premium si nu mai primesti reclame.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumperi abonament premium

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Tu ai cumparat?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, de vreo 3 ani platesc. Cei mai buni 25 lei investiti avand in vedere ca folosesc foarte intens yt

| J0B0MAT a răspuns:

Cu adblock merge pe pc.Pe tel sunt ceva aplicații pe care le descarci și intri în alea ca să asculți ceva pe YouTube. Sunt ceva mai neprietenoase, dar sunt ok dacă nu vrei să dai bani pe abonament.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adblock sau un browser care are integrat un plug-in care blocheaza orice fel de reclame. Eu folosesc adblock.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru DracuIa):

Stiu.

| RobertVaka a răspuns:

Pe android nerge youtubevanced.
Nu il gasesti in magazin, descarci de pe google vancedmanager.