| Andrei3133 a întrebat:

Salut.Stie cineva daca studentii au gratuitate la dentist?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Doar daca mergi la policlinica din cadrul universitatii respective (sau cabinet medical sau ce o fi). Poate o sa iti dea si bilet de trimitere, insa... nu te astepta sa fie ca la privat unde platesti pentru o procedura placuta.

Dar in orice caz, mergi la cabinetul de la universitatea respectiva si inteeaba ^_^

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai sunt cabinete care lucrează cu asigurarea de sănătate, dar nu fac decât simplități, adică plombe și detartraj, cel mult. Și extracții.

| Celcestietot a răspuns:

Nu au.

| Frank51 a răspuns:

Doar la cabinetul studențesc.

| Catalin77945 a răspuns:

Doar la cabinetul universitatii

| Iasmina1999 a răspuns:

Au gratuit doar la cabinetul universitatii.