| vladS04 a întrebat:

Salut, stie cineva la cat timp te programează la examenul auto in Iasi?

Răspuns Câştigător
| DonMoldo a răspuns:

Depinde de fiecare judet in parte, respectiv cat sunt de aglomerati examinatorii, posibil sa fie o luna, doua luni sau chiar mai multe, chiar aici pe TPU spunea un utilizator ca a fost programat la 3 luni.
Afli cand esti programat dupa ce reusesti la proba teoretica (sala), daca reusesti te poti programa imediat, in prima zi disponibila.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Da, scoala la care te-ai inscris. Sau la care urmeaza sa te inscrii.