| rostfery a întrebat:

Stie cineva un site de upload mobil unde pot urca mai multe fisiere deodata? Funda;-)

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Sharemobile.ro iti permite sa incarci 10 fisiere de o data(daca ai cont la ei)
limita e de 10mb pe fisier

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft SkyDrive, o parte din suita Windows Live, un cont facut reprezinta si un cont de Xbox Live, de mail pe @hotmail, de SkyDrive si de altele. Ai 25 GB liberi daca faci Upgrade-ul gratis de la 7 GB. Poti sa incarci (aproape) orice acolo, cam orice tip de fisiere, doar ca toate au o limita, insa eu nu m-am lovit de niciuna la o utilizare de zi cu zi. Sper ca te-am ajutat.

| SmokeyEye a răspuns:

Arhiveaza tot ce ai(pui intr-un folder, apoi click dreapta- add to- zip) si apoi foloseste orice site pentru upload. De exemplu megaupload sau transfer.ro