| retrogrobian a întrebat:

Salut.
Stiti cumva cam cat m-ar costa sa trimit ceva prin curierat din Bucuresti in Ploiesti? E vorba despre un act. Mi-ati putea recomanda o firma de curierat?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Iti recomand Fan Curier-sunt cei mai seriosi la ora actuala si coletul ajunge in 24 de ore oriunde. Ar putea costa pana in 30 de lei-dar depinde si de greutatea obiectului pe care vrei sa il trimiti.pentru detalii suna la 021 9336

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Fan Curier... pentru un plic iti ia... 12-15 lei... si iti ajunge repede. Pentru detalii ii gasesti pe "www.fancurier.ro"

| borsec a răspuns:

Cel mai ieftin curier este Sprint Curier si rapid si seriosi. Cargus nu ti-asi recomanda am trimis un plic inainte de sarbatori si mi-a ajuns la desinatie pe 15.01.2009

| nicolbutnaru a răspuns:

Fan Courrier, Fast Curier, Posta mandat on-line sau... o fuga cu masina personala, ajungi inaintea lor de la Bucuresti la Ploiesti. Run Forest run...

| nicolbutnaru a răspuns:

Aaaa, scuze, n-am fost atenta la intrebare. Costa intre 3 si 10 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fan curier sau cargus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de repede doresti sa ajunga