| anonim_4396 a întrebat:

Stiti legenda lui bloody mary? Este adevarata, imi puteti spune mai multe despre ea?!

26 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Pai sunt doua variante:
Una ca daca ii zici de 3 ori numele cica apare.
Si doi daca strigi "Bloody Mary ti-am omorat copilul" apare.
Mda, I don't believe that dar nici nu o incerc.

| ._6225 a răspuns:

Salut!
Legenda aia e o poveste de adormit copii. Nu crede in toate prostiile. Bloody Mary... ca deh, Hollywood-ul...

| deejayra a răspuns:

Iese Bloody Mary din oglinda si ne omoara? huh? sa fim seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e adevarata, dupa trei pahare de blody mary incepi sa vezi o silueta in oglinda in momentul in care stai in fata ei. Daca e silueta ta nu mai conteaza pentru ca maine vei fi mahmur/a.si o sa ii intrei pe ceilalti: "ba? cine dracu era in oglinda aseara? nu stiu cine era dar era muci de beat!thinking " tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este adevarat ca bloody mary exista eu simt asta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred in bloody mary

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca nu o sa ma credeti dar in timp ce eram in tabara am jucat sticluta, iar unui prieten i-a fost data sa o cheme pe blody mary. i-a a aparut fara nimic in mana. el a ramas in casa pentru o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu legenda si de la prietene sau prieteni si nu am doar decat 12 ani se spune ca sotul ei a arso si a arunct; o undeva anume dar numai stiu eu asa stiu legenda cica daca te piepteni intr-o oglinda cu o lumanare si rostesti numele si iti apare in oglinda si iti ia chiar parul si viata.in filmele de groza mai arata ca era blody mery fara o jumatate de picior si jumatate maini si doar 2 degete avea si tinea cutitu in degetele alea 2,, si era pe o parte de fata arsa si pe cealalta era tot parul pus pe oparte,, sa va uitati la vinerea 13 blody mery acolo iti va aparea blody mery inkipuita. dar tot asa stiu si eu legenda ca toti cum au scris mai injos nu e nicio difererenta dar totusi si mie mi cam frica cateodata dar totusi cand is singura in casa mai aud tot felul de lucruri ciudate dar eu nu le bag in seama si adevarat eu lucru acela nu; l fac niciodata s ao invoc,, stiu ca nu exista fantome si din astea dar tot nu o fac e si un adeva pur pe aicea ca totusi fenomene vedem tot timpul asa ca nai dc sa; ti faci grij dar totusi poate era blody si a murit arsa sau ceva de genu si americanii au inventat si numele de blody si lau compus de numele blody mery poate cand a murit era cu sange din cauza sotului sau ca a uciso si si; a batut joc de ea si cei care o invok cica i apare in oglinda poate sa fie adevarat sau fal incercati cei mai curajosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.sincera sa fiu am incercat sa o invoc ...am stat impreuna cu o prietena in fata oglinzii in baie cu lunima stinsa si cu o lumanare in fata si i-am rostit de 3 ori numele.insa apoi a aparut doar un abur in oglinda.nik mai mult. oricum nu cred in asa ceva. dar invocarea adevarata este sa spui de 3 ori "I belive in Mary Worth" ca o lumanare aprinsa pe intuneric in fata oglinzii.de data asta ast petrecerea de ziua mea ca sa mai incerc.ca toate ca nu este adevarat. din pct meu de vedere.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda.Bloody Mary. legenda spune ca era o fata care a fost lasarta balta la altar...se spune ca daca te invarti in oglinda de 3 ori, rostindu-i numele, Mary apare, si suparata ca nu a avut parte de nunta, danseaza sarba cu tine pana mori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred deci nu nu nu dar daca ai pus aceasta intrebare cred ca esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din motivele mele cred ca blody mary e o prostie dar acum doi ani inchiul meu ionut a vazut film ala **** cu niste prieteni si cu mine baietii sau dus in baie sa joace jocu ala dar unchiul meu a iesit mort si prieteni au fugt acasa dar daca vreti sa ma contactati idul meu: aalienforce

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da niciodata dar niciodata sa incercati la 12:00 sa stati in fata oglinzii ca va omoara serios bloody marry chiar egzista si prietenele mele sunt de acord!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este bloody mary adevarata. NU vie teama de ea. NU INCERCATI sa puneti lumanare in fata oglinzi zici de 12 ori numele ei si iti apare in fata. E de groaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este film cu bloody mary la discovery la fenomene strani e de groaza iti sare inima de la loc e de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incerca, dar nu s-a intamplat nimic. Deci nu exista, nu va temeti!winking

| andreeapitaioana a răspuns:

Eu stia u trei legende dar vreau funda. 1 legenda: este ca o femeie se casatorea si mirele nu a mai venit nu mai vroia sa se marite cu ea si mireasa la cautat si cand ca gasit la omorat si de aia se spune ca daca te duci in baie noaptea si e intuneric si zici "bloody mary vino la mine " ea vine si te omoara. legenda 2: era o fata de 17 ani care era foarte bolnava si parintii ei credeau ca a murit si au in gropato si au pus un clopotel acolo a doua zii au vazut ca acel clopotel nu mai era si au dezgropato au vazut ca unchile ei erau lipite de sicriu si ca era sange si se spune ca daca zici in oglinda seara "bloody mary te detest" ea vine si te omoara. legenda3 : era o femeie care nascuse un baiat hidos si baiatul cand crescuse fugise in padure si un om il omorase si oamenii din oras lau gasit pe baiat mort si au crezut ca mama lui la omorat asa ca au omorato pe mama lui. Si se spune ca in oglinda seara daca spui " bloody mary eu ti-am omorat fiul" vine si te omoara. Funda te rogg.

| FoXxEr a răspuns:

Salut stai linistit nu exista nici-o bloody mary totul este doar o poveste fara sens nu stiu sg daca exista sau nu stiu ca legenda spune ca apare in oglinda la ora 0:00 daca ai 6 lumanari cu lumina inchisa si cu usa sa spui de 3 ori Blody mary (x3) si cica apare in oglinda e o prostie! Se spune ca apare cu copilului eu si poti pati:sati smulga ochii, sa te ea cu ia in oglinda.Dar eu va zic sa stati linistit mai lasati Pc-u mai iesit afara laughing nu exista stati linistit! dupa parerea mea

| raluka_6562 a răspuns:

Bloody Mary cica ar fi o faontoma a unei mirese care a fost omorata in ziua nunti care vrea se razbuna pe toti care o invoca... Daca la miezul nopti pui mana pe oglinda si zici "Cred in Bloody Mary" de 3 ori atunci apare in fata ta. Daca apare cu un ursulet in mana vrea sa iti fie prietena iar daca apare cu un cutin vrea sa te omoare... E o prostie cu "P" mare. Sincer am incercat cu prietenele mele iar apoi nu s-a intamplat nimic tonguetonguetongue

| Gabii_2437 a răspuns:

Http://legendeurbane.wordpress.com/tag/bloody-mary/
Nsh puate` o fi real:-s.in orice caz nu stiu daca vreau sa ma risc:-ss

| FiftyPence a răspuns:

Eu am incercat sa o invoc si chiar at cand am rostit numale a 3 oara mi-a cazut periuta de dinti... naspa nu? si m-am speriat big grin is jalnic nu? laughing

| maradragutza a răspuns:

Da.Iti spun eu, ca am incercat.Se zice in 1900 a fost o fata care o chema Mary si era singura la parinti. Tatalei era doctor si cand s-a dus acasa a gasit-o moarta in pat. A ingrobato in gradinacasei si a legat un clopot de un bat pe care cealalta parte a bagat-o in sicriu. Dimineatacand sa-adusin gradina a vazut ca clopotul era pe jos, a dezgrobato si a deschis sicriu si era ea plinade sange si fara unghi, care erau pe capac.eu am incercat si nu s-aintamplat nik.PROSTI!

| Andreea_Deea_1990_VMQl a răspuns:

Nu exista

| BlackPearl_4530 a răspuns:

Sa sti ca nu este adevarata. oh go on. am incercat. la inceput pare infricosator.winking. dar dupa ce faci acele lucruri si observi ca nu se intampla nimic. deduca ca esti o minciuna. oh go on