| DimLight a întrebat:

Salut, stiti oferte de telefonie mobila?!
ma intereseaza ceva ori abonament ori cartela sub 200ron si cu minim ~200 minute in orice retea, cu cat mai multe cu atat mai bine happy

3 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Ai Samsung S5560i la Germano (reteaua Cosmote) la abonamentul M cu 140 minute nationale si internationale; 1000 minute in retea/sms in retea/minute catre Romtelecom; 50 MMS in retea; 500 apeluri video in retea si 50 MB trafic cu numai 10, 54 euro pe luna iar garantia cand iti iei telefonul este de doar 100 lei.

| Dismally a răspuns:

Da, la Orange: oferta la prepay - cu 9 euro ai 3000 minute in reteaua Orange si 200 minute in orice alta retea plus SMS-uri happy

| DimLight explică (pentru Dismally):

Merci, am sa ma interesez, mai auzisem ceva de oferta cosmote de 31euro, dar trebuie sa sun la ei sa fiu sigur ca minutele alea nationale inseamna in absolut orice retea mobila pentru ca acum cativa ani imi luasem teapa la un abonament la care minutele nationale se refereau doar la telefonia fixa.