| Stefan_Stefan_2002_hEqU a întrebat:

Salut, stiti vreo firma de curierat care transporta pachete in jur de 65-70 kg?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pe cine ai omorât?

| romeo78 a răspuns:

Orice firmă face astfel de transport. Problema este de volum, dacă este sau nu fragil, distanța de transport. De asemenea, dacă trebuie o asigurare, condiții speciale de transport, de manipulare.

| NYØ2002 a răspuns:

Pai Frigider, Masina de spalat?

| andiceasu95 a răspuns:

Mama frt, vrei sa transporti un om

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Toate firmele de curierat fac acest lucru. Doar că peste 30-40 kg au tarife speciale.
Daca ai expedieri către aceleași destinații s-ar preta sa apelezi la o casa de expediții. Sunt niste intermediari care îți iau marfă și o dau pe bursă de transport.
Sau poți să o pui tu direct pe bursă dacă ești firma.

| Stefan_Stefan_2002_hEqU explică:

Dati numai comentarii nefolositoare si eronate, vreau o firma de transport care ar putea transporta pachetul, e vorba de greutati.