| Leo003 a întrebat:

stiti windows 10 vine cu un antivirus numit Windows Defender, as vrea sa-mi spuneti daca e bun sau sa-l inlocuiesc.

Răspuns Câştigător
| Sebii7 a răspuns:

Sincer,Windows Defender nu e asa de bun..Nu iti gasete toate virusuri-le pe care le ai in calculator..Eu ti-as recomanda BitDefender sau Avast

| doctorandus a răspuns (pentru Sebii7):

Corect, Bitdefender Free e bun. Sau Sophos Home, alege unul singur.

3 răspunsuri:
| GL757W a răspuns:

Cand vorbim de virusi ne referim la malware, ceva usor si efficient https://www.malwarebytes.com/ I'l folosesc de 2ani si si sunt foarte multumit

| GL757W a răspuns:

Poti pastra si defender-ul fara nici o problema nu te incurca