| SuntRobert89 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 8a și as vrea sa dau la liceul sportiv Constanța dar voiam sa știu dacă au profil de box

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista box la licuel sportiv

| Celcestietot a răspuns (pentru Violleta2022):

Bine, te cred, dar de unde stii? happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Celcestietot):

Din linkul asta stiu:
http://www.lpsconstanta.ro/discipline_sportive.html

Uita-te foarte-foarte bine si vei vedea ca boxul nu exista pe lista lor!

| Celcestietot a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok, merci.

| Celcestietot a răspuns:

Salut, iti garantez ca nu exista profil de box, si daca vrei sa te convingi singur, poti intreba la secretariat ce profile exista.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Da, au. eu m-am inscris din acelasi motiv si am facut mare greseala. Nu voiam sa ma mai duc la liceu pentru ca imi luam bataie de fiecare data cand faceam box, in majoritatea timpului stateam cu ochii umflati

| Clamidia a răspuns:

După un search pe google http://www.lpsconstanta.ro/discipline_sportive.html observ ca este și o secțiune de lupte.
Nu sunt din Constanta, nu le am cu liceele de acolo.
Sper ca te-am ajutat. Sper ca este bun link-ul.