| MuchMore a întrebat:

Sunt din Baia Mare, jud. Maramureș si in data de 3 martie am primit o amenda plus suspendarea permisului pe 30 de zile in satul Reteag, jud. Bistrita-Năsăud. Am plătit amenda la CEC, am trimis copii dupa procesul verbal si dupa chitanța la politia din raza localității unde s-a intamplat toata povestea. Zilele trecute am primit un aviz de la posta, care, desigur, a venit cu intarziere si cand am mers sa ridic ce era de ridicat mi-a zis ca deja s-a facut returul, trecând deja 10 zile. Plicul a fost trimis de la secția respectiva de politie. Acum intrebarea mea este ce ar fi putut conține acel plic?

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

Buna.Trebuie sa faci o plangere la posta pentru situatia creata si sa incerci sa recuperezi plicul.