| SLAYERARMY a întrebat:

Salut sunt din c ta si am picat traseul (examenul auto proba practica) care este procedura prin care ma pot reprograma?

1 răspuns:
| abigail28 a răspuns:

Buna. Trebuie sa treaca 2 saptamani in care tu sa faci încă 6 ora de practică cu instructorul. El iti da o dovadă ca ai facut acele ore. Apoi cu aia si cu întreg dosarul te duci la sediul unde te.ai programat prima data si te reprogrameaza. Normal ar fi sa facă instructorul asta nu tu. Dar...