| X3NNoNCs a întrebat:

Salut, Sunt Gabriel.
Poate cineva sa`mi spuna daca exista vreo varianta sa deblochez "Facebook" Cu Prostia lor de "contul` tau a fost blocat pe 30 de zile" pentru ca ati trimis prea multe cereri de prietenie?

Ms.
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai rabdare 30 zile si se va debloca. nu e o prostie, e o protectie la spam, roboti etc

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Faci alt cont sau astepti 30 de zile. Sau iti ceri scuze.dar nu cred ca merge.Merita incercat insa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poţi. Aşa se întâmplă când adaugi persoane fără să le cunoşti, doar ca să le ai acolo.

| florin422004 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Chiar daca sunt un copil de 9 ani si sora mea are facebook as zice sa iti schimbi contul si sa nu mai faci prostia asta niciodata.

| xLionel a răspuns (pentru florin422004):

Nu-i prostie... e greseala

| CristiKL a răspuns:

Vrei sa-ti dezachtivezi contul de Facebook?