| Edmonds2342 a întrebat:

Sunt in clasa a zecea și în curând va trebui sa predau manualele. Problema e că am pierdut unul dintre ele. Ce e de făcut? Va trebui să îl plătesc? Cât costă, aproximativ?

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu-i problemă. Dacă n-ai diriginte/ dirigintă de treabă, probabil va trebui să-l plătești. E vreo 4-5 lei un manual, dar sunt și mai scumpe.

| D3I3 a răspuns:

Eu am platit acel manual pe care l-am pierdut. Banii i-am dat dirigintei, dar poti sa ii dai si bibliotecarei.
Sau poti cumpara manualul.
E ieftin, eu am dat aproximativ 10 lei si a acceptat.