| Matteo1234 a întrebat:

Salut, sunt in ultimul an de liceu si da, o sa trebuiasca sa dau bacul, vreau sa stiu cam cat de greu a fost bacul pentru voi, adica chiar este cum spun profesorii? adica greu si trebuie sa inveti pe branci pentru el? Vreau sa scap de stresul asta psihologic, ca am niste emotii, chiar daca mai sunt cateva luni pana la el...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e greu deloc. Atata timp cat ai invatat constant, fiecare lectie la vremea ei, ai nevoie de o recapitularea serioasa si nimic mai mult. Eu asa am facut si a fost foarte simplu

5 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nici mie nu mi s-a părut prea dificil. A fost chiar ok.

| AndreeaIM a răspuns:

Daca nu inveti normal ca este greu. Nu e prea tarziu acum, dar de acum ar trebui sa te apuci de invatat daca vrei note mari.

| GhostBlack7 a răspuns:

Salut, da este destul de greu.
Am tocit ceva timp pentru matematica si fizica, in rest romana este asa si asa.

| Matteo1234 explică (pentru GhostBlack7):

Norocul meu ca sunt la filo laughing, mersi de raspuns app

| oOMasTerOo a răspuns:

Singurul lucru pe care til zic e ca bacul e greu numai daca nu stii. In generatia mea a fost greu pentru cei care se apucau de invatat cu o luna inainte. Pentru mine, care am invatat tot la timpul lor, a fost destul de usor. Si ca sfat: nu incerca chestia aia "s-a dat anul' trecut si nu se mai da" cea mai mare prostie? Invata tot, exerseaza cu alte modele si o sa ti se para usor. Succes!