| maddog95 a întrebat:

sunt la profilul mate info intensiv info si nu stiu la ce am bac adica mate si romana si mai ce? info obligatoriu si una la alegere? sau si info ii la alegere printre bio chimie si fizica?

Răspuns Câştigător
| NStefan a răspuns:

Inseamna ca esti profil real, deci dai mate, romana obligatoriu, si la ALEGERE una din fizica, info, chimie, biologie. Nu dai info obligatoriu la bac, doar teza va fi la info obligatorie si a 4-a teza la algere din fizica, bio, chimie

3 răspunsuri:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Romana si mate obligatoriu, la alegere chimie, biologie, informatica sau fizica

| lucia21 a răspuns:

Si informatica este la alegere

| TwiX0r a răspuns:

Eu sunt la mate info bilingv si dau din
romana
mate
engleza
info
bio-chimie-fizica la alegere