| maruneakflorin a întrebat:

Salut tău recent am văzut la un băiat o șapcă faina îmi pare ca era de reper dar nu stiu ce firma era tot ce va pot spune e ca pe fata șepci era un baschetbalist care sarea în aer dau funda cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Jordan Cap

5 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Jordan cap

| Adry05 a răspuns:

Basketbalistul ala de fapt reprezinta firma Jordan.
O fi faina, dar si pretul e pe masura. laughing

| Dumbi a răspuns:

Lasa scepciile, nu te vor ajuta, invata limba romana de ea ai nevoie in acest moment… Si ar fi bine sa te mai uiti si pe la ortografie.

Si care e intrebarea?

| Casian_Tirzuman_1996 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=jcCdvTyXik8 in spatele lui sunt 25 de genu asta

| Bogdan_Andrei_1998_gArD a răspuns:

*** pe andra asa bine incat nu mai stie de mine