| CRRir a întrebat:

Știți cumva unde aș putea găsi materia pentru concursul de admitere de la Facultatea de Informatică Iași?

1 răspuns:
| mateisitudor a răspuns:

Eu vreau la facultatea de informatica Timisoara, dar nici ei nu prezinta sau au materia respectiva publicata. Spun doar ca trebuie sa stii matematica din 9-12. De exemplu, piolitehnica iti spune exact ce trebuie sa inveti, dar la facultatile de informatica nu prea vezi asa ceva. Trebuie sa stii sa rezolvi subiectele de bac de M1 + lucruri putin mai avansate