| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Tocmai mi-am făcut un cont Telekom, acolo îmi dădea detalii că voi primi factura in format electronic! Că sa o primesc tot in format tipărit, de hârtie (scrisoare) ce pot face? Dacă închid contul totul va fi că înainte să îl fac?

Răspuns Câştigător
| Ella2006 a răspuns:

Hei! Păi, te duci la Telekom şi efectuezi o mică,, resetare,,. Spui că doreşti facutra în format diferit şi ei o să seteze pe PC. Cred că te costă vreo 5, 6 lei. Nu ştiu exact. Şi da, totul va fi la fel. Funda? Te rog foarte mult!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu ai nevoie neparata de ea poti sa iei datele de la factura electronica si sa platesti cu ele fara hartie. Si la banca merge asa. Cel putin la BRD. Daca totusi iti trebuie factura pe hartie suna la *100# si vezi cum ajungi la un operator.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa-i contactezi si prin e-mail: http://telekomro.custhelp.com/......om-romania

| AndreeaDenisa14 a răspuns:

Din cate stiu poti tipari factura.
Da totul va fi ca inainte daca il inchizi.