| AndonAleksandru a întrebat:

Salut! Tot incerc sa imi fac un alt cont de TPU dar nu stiu cum. Stie cineva?

7 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Pai trebuie adresa noua de e-mail, nu permite crearea de conturi multiple.

| johnnny123 a răspuns:

De cate conturi pe TPU ai nevoie ca sa pui intrebari despre cum sa devii manelist?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai dai "Logout" la acest cont, dupa care intrii la: https://www.tpu.ro/register

De acolo faci un alt cont, numai ca trebuie sa fie pe alta adresa de mail.

| ANDalexandru a răspuns (pentru johnnny123):

Bro nu stiu exact, 10-20 mă mai gândesclaughing
Te anunț dacă e ceva.

| gabicoo a răspuns (pentru johnnny123):

Are nevoie de cel puțin două!
Pe unul întreabă iar pe al doilea își răspunde singur apoi revine pe primul și își dă singur funda! laughing

| johnnny123 a răspuns (pentru ANDalexandru):

Anunta-ma. Sau mai bine, ca sa vorbesc pe limba ta, lasa-ne, lasa-ne, laaasaaaa-neee!

| ANDalexandru a răspuns (pentru gabicoo):

Hai ma ca esti deștept din câte vădlaughing