| Danutu a întrebat:

a venit vremea sa imi aleg liceul pentru care sa ma pregatesc,in principiu am ales liceul militar dar am o mare nelamurire eu port ochelari(nu este o boala din nastere sau alte chestii ci doar port ochelari de vedere) La vizita medicala,mai precis cand ma va pune x/y sa citiesc randurilele de litere le voi citi cu ochelarii, nu?(ca na fara ei nu cred ca voi vedea perfect)

Am apelat la voi ca nu stiu ce sa cred si sa nu cred pe alte siteuri am vazut ca nu pe altele da...astept raspunsul vostru!

1 răspuns:
| blondyna96 a răspuns:

Nu.orice greseala de orice tip nu se accepta..fratele meu nu a intrat din cauza problemei cu accnea...de ti se iarta absolut nimic.cel mai bine ar fi sa-ti iei lentile de contact daca iti doresti foarte mult..desi chiar si asa, nu cred ca te accepta..sunt probe fizice(alegari etc)si probe medicale..aici cad cei mai multi.