| AdrianStefan96 a întrebat:

Acum cateva saptamani am castigat un card allegria vip pe care il pot folosi in magazinele partenere acestuia. Stie cineva care sunt magazinele partenere? Nu gasesc lista cu magazinele partenere nici unde! Cardul l-am castigat de pe pagina de facebook Allegria VIP Card. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu ai castigat nimic.
Linisteste-te.
Este doar o alta forma de publicitate ca sa cumperi ceva de la ei.
Este un magazin on-line de lenjerii pentru pat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Lista cu magazinele/pensiunile/hotelurile partenere va fi afișată pe site-ul nostru în cel mult 14 zile. Se lucrează la site și este în proporție de 80% finalizat. Persoanele care au câștigat parfumul vor fi contactate săptămâna viitoare pentru confirmarea parfumului și vă va fi livrat prin Fan Courier în decursul săptămânii ce urmează."
Asta s-a publicat ieri de către ei pe Facebook.

| AutumnDay a răspuns:

Buna! Gasesti aici toate informatiile de care ai nevoie: https://www.facebook.com/allegriavip/info/?tab=page_info
Este si fragmentul pe care cineva ti l-a lasat ca raspuns.
Daca asta e valoarea cardului castigat de tine... felicitari :)! 150 euro inseamna ceva...

| Bora_Iulian_1991 a răspuns:

Si eu am card vip alegria in valoare de 150 € si habar nu am unde sa il folosesc saitul oficial este inchis si nu se gaseste nici o informatie utila. Nime nu stie unde si cum poti folosi acest card.

| Boros_Kati_1956 a răspuns:

Amptrimit si eu un card allegria vip bineinteles cu plata la primire asi dori sa stiu care sunt magazinele unde pot valorifica