| Christian1998 a întrebat:

Acum cateva zile in urma mi-am facut un nou Instagram unde adaug postari amuzante, am crezut ca oamenii ma vor adauga la follow rapid, deoarece pe primul meu Instagram am ajuns la jumate de an la cativa mii de urmaritori fara a face nimic. Va rog frumos sa ma sfatuiti ce sa fac pentru a avea Instagram-ul mai popular si interesant, in doar o saptamana am adaugat in jurul la 80 de postari, incerc sa fiu cat mai activ, dar nimic nu ajuta. Incerc sa ma motivez sa nu sterg acest Instagram, dar din pacate nu am multe motive pentru a nu face acest lucru, sper ca voi ma veti ajuta sa nu imi sterg Instagram-ul!

- Cel mai genial si folositor raspuns va primi FUNDA!

Pagina mea: @funny.moments01k

Răspuns Câştigător
| Eyona a răspuns:

Poti sa ceri promovare de la cateva pagini mari. Promovare reciproca. Sau exista o aplicatie Follow Boom care iti creste numarul de follow.
Ai putea da follow mai multor persoane și dacă îți dau follow înapoi le dai câteva like-uri.
Tot asa să faci la orice persoană care îți dă follow pentru ca dupa aceea lumea îți va da follow pentru că știu că le dai like-uri.

| Christian1998 explică (pentru Eyona):

Iti multumesc ca ai ai gasit timp pentru a raspunde la intrebarea mea!

7 răspunsuri:
| Jo17 a răspuns:

Pune la pagina ta de Instagram o poza cu noul tau Instagram si scrie"please follow me"

| iGoxi a răspuns:

Incearca sa dai follow la cat mai multe persoane si unii vor da follow inapoi. Si dupa stergi follow-ul.

| Christian1998 explică (pentru iGoxi):

Da, dar nu doresc ca prin asa metoda oamenii sa ma urmareasca, doresc ca ei singuri sa ma inceapa sa ma urmareasca pentru staruinta mea de a le ridica dispozitia datorita postarilor zilnice si amuzante, vreau ca lor sa le placa pagina mea de Instagram!
Acum am 6 urmaritori foarte activi, datorita lor eu imi gasesc puteri pentru a nu-mi sterge Instagram-ul, si imi doresc sa imi fac pagina mea de Instagram cat mai populara si a le face acestor persoane promovare, intr-un asemenea mod eu imi doresc sa ii multumesc pentru ca sunt mereu cu mine.

| MayaQw a răspuns:

Ai putea da follow mai multor persoane și dacă îți dau follow înapoi le dai câteva like-uri.
Tot asa să faci la orice persoană care îți dă follow pentru ca dupa aceea lumea îți va da follow pentru că știu că le dai like-uri.
Mai poti da follow persoanelor gen: fata_anonimă, băiatul_din umbră... si sa te împrietenesti cu ei.
Ai mai putea să rogi persoane să îți facă promovare la profil, tot așa gen persoane cu numele: fata anonimă...
Sper că ți-am fost de folos

| Christian1998 explică (pentru MayaQw):

MixAz raspunsul tau este foarte folositor si genial, daca Eyona nu scria despre aplicatia Follow Boom, atunci raspunsul tau il declaram castigator, iti multumesc pentru ajutor!

| MayaQw a răspuns (pentru Christian1998):

Nu ai pentru Ce!
Ți-aș fi spus și eu aplicatii de genul, dar nu te-ai fi simțit mândru de tine pentru ca ști că doar din cauza unei aplicatii ai multe follow-uri, eu nu ma simțeam nicicum, nu eram mândră că am multe like-uri și follow-uri