| MadaZuza a întrebat:

Acum cateva zile mi-am cumparat un cablu de date pentru Samsung Chat 3570. Am incercat sa ma conectez la PC, insa nu se intampla nimic. Am crezut ca e o problema cu PC-ul pentru ca telefonul imi arata ca e conectat, asa ca am reinstalt windows-ul. Inainte aveam Windows 7 Home premium, iar acum Windows 7 Ultimate. NICI ACUM NU MERGE! Sunt disperata si nu stiu ce sa mai fac sad Trebuie vreun program sau altceva e de vina?

4 răspunsuri:
| TurboBoost a răspuns:

Vezi ca in setari trebuie sa fie activat STOCARE IN MASA ca sa iti mearga fara driver.

| MadaZuza explică (pentru TurboBoost):

Ok si unde gasesc eu asta?

| TurboBoost a răspuns (pentru MadaZuza):

Setarile telefonului.

| MihaelaValentina a răspuns:

Cred ca e de la cablu