| Zippy a întrebat:

Acum vreo 3 zile imi faceam niste modificari in optiunile Counter Strike 1.6 si am dat din greseala Window Mode si dupa aceea Apply.De atunci imi apare CS in Window Mode, dar nu imi mai apar butoanele pentru comenzile de tipul:Joc nou, options, exit etc.ca sa va faceti o parere, nu imi mai apare nimic de la tinta in jos daca intru intr-un server, iar comanda "Size" e inghetata.Cine ma ajuta Fundita

PS.Am incercat sa il reinstalezbig grin

2 răspunsuri:
| Zippy explică:

Nu imi apare options.de fapt nu imi apare nimic de la tinta in jos.

| Hayat a răspuns:

Incaraca la optiuni a dezactivezi Windows Mode si va merge, iar daca nu dezinstaleaza joul il stergi din program files si din registry ii da-i un reset la calku si la urmatoarea instalare a trebui sa mearga big grin