| Andrei436Rowrr a întrebat:

Salut,TPU! Am 14 ani si as dori sa imi fac un card Visa Electron Junior. Intrebarea mea este daca pot sa imi fac cont pe Paypal cu acest card pentru a putea plati online? Si pot sa merg eu singur la banca sa imi incarc singur cardul cu bani?

Răspuns Câştigător
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Doar parintii tai iti pot face contul si tot ei vor pune banii in el, iar cu acest card nu poti folosi PayPal-ul sau plati online.

| Andrei436Rowrr explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Dar am citit undeva si au spus ca poti face plati online si paypal accepta.

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru Andrei436Rowrr):

Cel mai bine ar fi sa intrebi banca, pentru ca ei stiu cel mai bine asta.

| Andrei436Rowrr explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Ok, mersi de raspuns o sa merg la banca sa imi fac cardul si o sa le spun sa imi puna optiune plati online.

| Gh3oK1ll3r a răspuns (pentru Andrei436Rowrr):

Poti sa-mi dai si funda daca vrei laughing