| Pavell a întrebat:

Am 20 de ani si inca nu am barba si eu vreau barba neaparat, iese aiurea cate un fir in anumite locuri. Daca stiti cumva o crema ceva sau anumite metode, va rog sa-mi spuneti! Nu veniti cu raspunsuri de genul "o sa-ti para rau" sau mai stiu eu ce, din moment ce am postat aceasta intrebare inseamna ca vreau! Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Salut, dupa ce te berberesti incearca sa folosesti ulei de ricin pe zona unde vrei sa-ti creasca parul pentru barba.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Salut pavel nu te ingrijora ca perul pana la25 de ani are timp sa creasca

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Salut pavel nu te ingrijora ca parul pana la25 de ani are timp sa creasca

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Salut,nu stiu ce sa zic..eu la 16 ani am barba aproape completa, mai lipsec doua zone, unde parul nu e asa des tongue exista creme, cauta pe google si ai sa gasesti ff usor. App, incearca sa te razi mai des pe fata, ajuta mult happy

| ancadeaconu17 a răspuns:

Poti sa folosesti creme sau uleiuri care le gasesti pe net. Eu stiu o metoda traditionala care ajuta la cresterea parului rapida. Dupa ce te barbieresti sa dai cu galbenus de ou... O sa dea rezultate

| Pavell explică (pentru ancadeaconu17):

Eu ma barbieresc cu masina, si vad ca degeaba, creste la fel, daca dau cu bigul imi apar cosuri. normal cu bigul trebuie sa dau, dar nu m-am mai barbierit de mult cu bigul si o sa incerc sa vad poate nu mai apar cosurile...