| Cosmincozo a întrebat:

am achizitionat un iphone 4, si mi-am pus pe el aplicatia Find my Iphone, toate buna si frumoase imi fac cont la icloud, activez tot wifi, 3g, intru in icloud sa fiu sigur ca e pe on aplicatia, si nici cum nu imi arata iphonul(for the record, cand intru in aplicatia harti imi arata locatia deci nu e problema cu telu)Sfaturi?

1 răspuns:
| LauR57 a răspuns:

Esti sigur ca Iphone-ul tau nu e replica? Pentru ca nu stiu de ce nu iti merge