| anonim_4396 a întrebat:

am admitere la jandarmi si nu mi se decaloteaza penisul, ar fi o problema la vizita medicala, sa primesc respins?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă asta cu decalotarea e probă de examen, evident că în mod cert, il pici

| Frank51 a răspuns:

Din pacate da. Reorienteaza-te pe un examen unde nu se verifica puta oamenilor.

| ziftode a răspuns:

Wow, mama, chiar se pun niste intrebari pe aici

pana acum nu am auzit in viata mea ca la un test medical sa se intereseze cum iti... porti bijuteriile de familie

poate asta nu te convinge, insa hai sa te "zdrobesc"

daca penisul decalotat ar fi o problema OARECARE, atunci nimeni cu circumcizie nu ar mai trece, iar asta incepe sa se practice mult in afara traditiei evreilor, din motive de igiena... de exemplu majoritatea starurilor p0rn0 sunt circumcisi

poate, daca testul era dat de nazisti, si asta era o dovada ca esti evreu... POATE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca e o doctorita atunci no problem. Il decoltezi in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca esti virgin. Pentru ca asta se intampla cand ai primul contact sexual, cum se spune la baieti "se rupe ata" laughing
Si aia acolo care va pun sa va dezbracati, si sa va decalotati penisurile, mari obsedati sexualilaughing)) Nu se face asa, puteai sa spui nu, nu ma dezbrac si gata. Ce treaba are doctoru sa te vada in *** goala? Pe noi ne-a pus sa ne dezbracam numai in boxeri, cand am fost la recrutare pentru armata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Perversi rau si dubiosi asistentii aia laughing))

| DeathIncarnate a răspuns:

Cretinitate mai mare n-am vazut sincer, ce treaba are penisul cu vizita medicala?!

| Anonim99876 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Inainte sa deschizi gura, informeaza-te?

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Anonim99876):

Pai eu iti vorbesc dintr-o oarecare experienta, si nu m-a dezbracat nimeni in curu' gol cum ai auzit tu.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Anonim99876):

Eu iti vorbesc dintr-o "oarecare"experienta si nu m-a dezbracat nimeni in curu' gol sa-mi beleasca *** cum crezi tu.

| Anonim99876 a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Ai dat la politie/jandarmi? Crede-ma, te dezbraca de tot, am dat si in vara, dar nu ne-a pus sa decalotam, cred ca au uitat, deoarece seria de dianaintea mea a decalotat, am ascultat la usa?