| BlueBoy333 a întrebat:

Am app 14 ani si de 3 ani ma tot confrunt cu o problema cu cosurile! Nu le mai suport! Toti imi zic ca e varsta dar nu mai trec! Aveti vreo idee ce sa iau care sa aiba un efect mai rapid?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Spune-i mamei tale sa te duca la un dermatolog. E cel mai sigur.

6 răspunsuri:
| Marina92 a răspuns:

Incearca Zynerit. Il gasesti in farmacii.

| BlueBoy333 explică (pentru Marina92):

O sa incerc mersi!

| Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Păi spală-te cât mai des pe față și poartă-ți părul în coadă+o bandă de păr ca să nu atingă părul prea mult fața, fiindcă părul e murdar iar tenul trebuie să rămână curat. Evită să-ți atingi tenul, evită fondul de ten și cumpără de la farmacie/magazin de cosmetice o sticlă cu un fel de lichid, ca apa, care conține substanțe hrăniotoare pentru ten și care curăță și protejează tenul de bacterii și coșuri/puncte negre. Eu mi-am cumpărat apa aceea pentru curățare feței astăzi de la nivea, dar am luat-o din Germania și se numește Gesichtswasser (apă pentru față). Și mai sunt câteva trataments bio psmtru coșuri, cum ar fi cartofi cruzi puși pe coșuri. Succes!

| xVladutzikux a răspuns (pentru Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

E baiat, tu t-ai uitat la nume? rolling on the floor

| BlueBoy333 explică (pentru Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Am uitat sa precisez ca sunt baiat! laughing si ma spal pe fata de 2-3 ori pe zi sip mersi o sa caut