| Marycel a întrebat:

Am auzit ca sunt diferite site-uri, în care poti face abonati mai repede pe Youtube, gen tu dai follow like viewers îți da puncte si tu pui link-ul de la canalul tau si cresc abonati in timp, imi puteti da cateva site-uri va rog?, dau 7 funde.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Minciuni, mizerii, scam și ipocriți.
Nu te lua după idioți, cine știe cum te faci fără canal.

| unvecin a răspuns:

În cel mai bun caz vor fi abonați care nu sunt interesați de canalul tău. Deci doar o să-ți apară că ai un număr mare de abonați, dar în rest nu s-a schimbat nimic. happy

Deci, dacă e frustrant să ai un număr mic de abonați, consider că e și mai frustrant să ai un număr mare din care majoritatea total neinteresați de ce postezi.

| Cebotari_Danny_1988 a răspuns:

Https://vkmix.com/landing - unul dintre cel mai sigur.