| uzumakylight a întrebat:

am cumparat de curand un Laptop HP 625 cu procesor AMD V140 2.3GHz, 1GB, 320GB, Placa video integrata Mobility Radeon HD 4200, si am o MARE problema.mi-am instalat diferite jocuri. cand intru sa ma joc nu se vede FullScreen, se vede pe jumatea ecranului. cu 2 dungi negre pe lateral straight face... Ma puteti ajuta sa pot face sa vad full screen?sad

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Mareste rezoluatia din meniul jocului. cu cat rezolutia este mai mare cu atat acele dungi se vor vedea mai subtiri

| uzumakylight explică (pentru SuicideSilence):

Cu cat maresc rezolutia din Setari de la Joc cu atat se mareste si LAGU sad

| uzumakylight explică (pentru SuicideSilence):

Adevarat.dar cand maresc din meniul jocului imi face mare lag sad

| argint321 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul. video si instaleazatil din nou. daca nu functioneaza puneti toate jocurile si c emai ai tu pe un stick si instaleaza-ti windowsul happy bft