| Gabbitzu a întrebat:

Am cumparat de la cineva un LG KP 505 si am cablu de date la el problema este ca eu cand il conectez nu imi apare nimic, tin sa va spun ca mi-a mers un timp dar acum nu imi mai gaseste cablu de date ce e de facut? un drive ceba? ps nu am cd la cablu de date

Răspuns Câştigător
| neamtzu666 a răspuns:

Fai o resoftare la telefon si dupaceea conecteazal din nou

1 răspuns:
| NuMaCheamaToni a răspuns:

Sal.am si eu acest telefon.si mie mi-a mers la inceput cablu' de date dar acum nu-mi mai merge.aceeasi problema.bag cablul si nu apare nimic pe ecran...nu stiu ce e de facut.eu mi-am cumparat bluetooth si merge perfect.bafta.