| Bogdan2111s a întrebat:

am cumparat ieri un telefon Allview Viper V1 telefonul merge bine nu am nimic de obiectat, azi am descarcat real racing 3D am intrat in el m-am jucat si cand sa intru peste jumate de ora se incarca cerculetul ala din dreapta jos incontinu sau cateodata iese, cum pot rezolva asta va rog ajutati-ma l-am sters si cand l-am instalat iar nu se mai downloada ca prima oara, oare nu mai merge din cauza melodiilor alea ca le-am sters de la ell. Care stie ce are va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Eminesc9999 a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci ii dela telefon dai un reset din fabricatie si merge happy