| anonim_4396 a întrebat:

Am două întrebări. Dacă mi-a expirat fisa medicala pentru scoala auto ce trebuie sa fac ca sa o reînnoi si mai pot da examenul teoretic adică sala dacă chiar mi-a expirat fisa medicala?
Acum sa va explic ca să înțelegeți ce e cu întrebările.
Acum e luna august si la sfârșitul lunii îmi expiră dosarul iar e nu am dat nici sala, nici orașul. Fisa medicala am făcut-o anul trecut prin iulie si mă întrebam dacă mai e valabila si/sau dacă a expirat mai pot da sala dacă e expirată? Am nevoie de un răspuns urgent pentru ca mâine am sala si dacă cumva e expirată sa o fac azi ca dacă nu s-a dus dosarul meu pe apă.

2 răspunsuri:
| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

Cel mai probabil trebuie reînnoită.

| RazvanPatrick a răspuns:

Nu, nu poti da examenul daca ai fisa expirata.

Sfatul meu este sa te duci urgent la o clinica privata sa-ti faci repede fisa medicala. Bafta!