| catalinb a întrebat:

Salut, TPU. Am furat un cont de metin2 cu keylogger si stie unde stau si numarul de telefon. Poate sa imi face ceva in insanta? Adica cu politia
?

Răspuns Câştigător
| OhGodWhy a răspuns:

Ma este un joc ce *** are politia cu un joc in plus iti dau un sfat nu-ti irosi viata pe un astfel de joc am jucat si eu si e o pierdere de vreme iti irosesti timpul

6 răspunsuri:
| Johnny2010 a răspuns:

Sa te acuze de furt laughing. Nu cred ca ar putea insa sa nu mai faci asa ceva pentru ca ar fi posibil ca intr-o zi sa te trezesti la usa cu cine nu trebuie.

| Johnny2010 a răspuns:

Nu poate veni nici o politie, nu te speria. Insa nu mai fa asa ceva!

| Ionut7743 a răspuns:

Nu prea are ce sa iti faca ca doar un joc nu e o masina sau un i-phone!

| catalinb explică:

Nu ma intreseaza cine vine dar politia ma intreseaza? Poate veni?

| catalinb explică:

Mda, oricum mai astept raspunsuri, dar am furat un cont de metin [ mai intai emailul lui si apoi contul si emailul era a lu tasu si tasu ma da in judecata]

| catalinb explică:

Din asta zic si eu, dar a spus el ca ma acuza: daune informatice. Ca i-am furat id de mess