| MSM12 a întrebat:

Am gasit o aplicatie se numeste " Wish" si e ceva gen Aliexpress dar in română. Problema mea este ca atunci cand mi-am facut cont cu Facebook-ul m-a pus sa-mi aleg un cadou http://imgur.com/UFsexPT si nu stiu daca e chiar gratuit. Adica poate percepe o taxă...

2 răspunsuri:
| Adyy5 a răspuns:

Deci...e gratuit? Mi-am facut recent cont si vreau sa stiu.Răspunde pls happy

| veraa1234 a răspuns:

Apasa si tu pe ce iti doresit si vezi ce urmeaza. Adica atata timp cat nu o sa completezi nimic pe acolo dupa cum ar fi date despre card si chestii de genul e ok. Daca nu-ti cer nimic inseamna ca sunt moca.
Sper ca te-am ajutat. Bafta!