| ღღMirciuL0wღღ a întrebat:

am instalat ceva program in care la mess imi apar niste emoticoane mai mari. (foarte mari) Ce sa fac sa nu mai imi apara? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Sooorin a răspuns:

Dezinstalezi programul, pentru asta trebuie sa stii numele programului ( eu cred ca este sweetYM sau badoo ) poti sa il dezinstalezi ori cu programul RevoUninstaller sau mai simplu intri in my computer ii dai pe bara de sus unde scrie " uninstall/change programs" cauti programul in lista aceea ii dai uninstal sau intri in driver C >program files > gasesti acolo programult ii dai delete si aia e FUNDA?

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Odata cu ele ai instalat si cativa virusi, tot la fel de mari (monitorizeaza tastatura)Il poti dezinstala din control panel/programs and features, dar raman urme, dezinstaleaza cu RevoUninstaller/bifeaza ultima optiune, apoi scaneaza tot hdd cu antivirusul si Malwarebytes Anti-Malware.