| SinCara a întrebat:

Salut tpu.Am instalat recent din greseala niste programe care mi-au afectat mozila.Le-am sterg folosind un antivirus(cred ca erau un fle de virusi acele programe).
Cand deschid o noua pagina in Mozila imi apare: chrome://quick_start/content/index.html
Cum fac sa imi apara pagina normala si pe centru sa imi apara site-urile cele mai vizitate din nou?
Mentionez ca am intrat in options si am selectat prima pagina sa apara normal,dar cand deschid fila noua am aceasta problema cu quick start, aplicatia pe care am mutat-o in carantina...
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Uita-te aici sper sa iti fie de ajutor.
https://support.mozilla.org/ro/questions/992376

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Reinstaleaza windowsu.

| umbra09 a răspuns:

Reseteazati browserul si din setari alegi pagina dorita la deschidere...

| VdK a răspuns:

Verifica add-ons-urile si extensiile. Poate ai ceva instalat pe acolo. Sper sa te ajute