| Negulescu_Andrei_1975 a întrebat:

am instalat windows 7 ultimate pe 32 bit, cand pornesc laptopul imi arata dvd-rv-ul dar dupa un timp cand instalez un program imi dispare si trebuie sa dau restart.

2 răspunsuri:
| sangerosulel a răspuns:

Din spusele tale nu prea am inteles daca incerci sau ti l-ai instalat. Ia-ti alta versiune, incearca w7 profesional. Nu stiu exact daca iti duce laptopul sau nu, dar recomand 64 bit daca ai ceva bun.

| Negulescu_Andrei_1975 explică (pentru sangerosulel):

Ultimate vs Profesional
Ia mai documenteazate de aici : http://www.go4it.ro/......7-5026472/