| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

am luat recent o cartela de Vodafone cu 0 credit pe ea nu am activat nici o optiune si am luat aplicatia MyVodafone si am 31g net t dar nu merge sa il folosesc datele mobile se activeaza dar nu merge stie cineva ce ar putea avea?

4 răspunsuri:
| ș53fan a răspuns:

Nu știu de ce nu merge! Eu am putut și pot folosi bonusuri din myvodafone! Ciudat! Nu merg toate însă majoritatea merg! Mă refera bonusuri

| sorin_6068 a răspuns:

Că să folosești acel net trebuie sa ai o extraordinar activa de minim 5 euro

| Doana_Danielconstantin_1999 explică (pentru sorin_6068):

Pai si aia 1.5g de net de ii ai la inceput cand iei cartela?

| sorin_6068 a răspuns (pentru Doana_Danielconstantin_1999):

Ei dau aceste cartele gratuit și că să te facă să reancarci îți dau tot felul de bonusuri pe care le folosești doar dacă poți să suni tot netul bonus obținut din my Vodafone e valabil doar cu o extraoptiune activa